דלג לתוכן ראשי

מטפלים ברכב רק במוסך מורשה

לצערנו, רבים מאתנו מצאו עצמם לא אחת במצבים, שבהם נדהמו לקבל חשבון ממוסך שאליו הכניסו את הרכב שלהם לבדיקה או לתיקון.  מי מהם שנשבעו לא לשוב אליו לעולם ודאי חיפשו חלופות.

 אחת המסקנות המתבקשות של מי ש"נפלו" במוסך בלתי מורשה היא לעבוד רק במוסך מורשה. במוסך מורשה יש לכם "אבא" ו"אימא". יש לכם גב. יש לכם גיבוי. יש לכם שקט מעצם הידיעה כי השירות מקצועי ואמין. במוסך מורשה טיפול מקצועי ומחיר הוגן מתבצעים מתוך תפיסה והכרה כי עסקה טובה היא לעולם עסקה של WIN –WIN, עסקה שמתקיימת בה הלימה בין עלות השירות לתועלת המופקת ממנו, עסקה שהכול חשים שהם יוצאים ממנה מורווחים.

 

מוסך מורשה מעניק לכם ביטחון ושקט

 

השקט הוא פועל יוצא של הביטחון שמעניק לכם מוסך מורשה  של צ'מפיון מוטורס. מוסכי השירות של יצרנית מובילה זו הם מרכזי שירות לכל דבר ועניין בתחום רכבי פולקסוואגן, סיאט ועוד. מרכז השירות מנגיש ומזמן לבעלי רכבים את כל "שרשרת המזון" של בדיקת רכב ותיקונו תחת קורת גג פיזית וניהולית אחת, מה שמייתר בזבוז שעות וכסף בחיפוש אחרי ספקי שירותים שונים.

מרכז השירות מאפשר קבלת ייעוץ כמו גם טיפול מהיר בתקלות קטנות המחייבות תיקון דחוף.

איכות, מקצועיות ואמינות יחד עם מתן אחריות מלאה על הטיפול ועל החלפים המקוריים בלבד מהווים סיבות מספיקות לבחירה במוסך שירות של צ'מפיון מוטורס, אשר מספר רב ועצום של לקוחות נהנים מדי יום ממכלול השירותים שהוא מספק.

 

מרכז שירות הכולל מערכות מחשוב מתקדמות

 

מרכז שירות מתקדם ומקצועי, המותאם לטיפול ייעודי ברכבים המיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כולל אבחון ממוחשב המאפשר מיפוי מיטבי של מצב מכלולי הרכב וכל מערכותיו. המרכז מציע שירותים בתחום הדיאגנוסטיקה, פחחות וצבע, חשמל, מיזוג אוויר, מכונאות ושאר השירותים המהווים ערובה לכך שהרכב שלכם יהיה תקין וכשיר לנסוע בבטיחות מרבית.

כאשר העבודה השוטפת מתבצעת בכפוף לתקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר של היצרנית המקורית וכאשר החלפים המותקנים ברכב הם חלפים מקוריים בלבד, ברור שהאיכות ורמת הבטיחות הן גבוהות ביותר.

אחד התנאים ההכרחיים לוודא כי הרכב תקין וכשיר לנסיעה הוא הקפדה על טיפולים במועדים קבועים או לאחר כמות קצובה של קילומטרים. כאשר מטפלים ברכב רק במוסך מורשה עושים זאת לפי הספר- תרתי משמע. הרכב המפוקח והמטופל על ידי אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים בתחזוקתו ובתיקון הדברים השונים המחייבים תיקון, בעל הרכב יכול להיות סמוך ובטוח כי הרכב שלו מסור בידיים טובות ונאמנות.

 

 המוניטין כנכס אסטרטגי של ספק השירות

 

חברת צ'מפיון מוטורס כוננה וביססה את המוניטין שלה במשך שנים, אשר בכל אחת מהן הוכיחה, הלכה למעשה, את מקצועיותה ואת אמינותה. בעלי רכבים המקפידים על טיפולים תקופתיים קבועים במרכז שירות של היצרנית מגבירים לאין שיעור את הסיכוי להעדר תקלות.

כאשר רוכשים רכבים אצל יצרנית זאת מקבלים את השירות כעסקת חבילה עם המוצר. שירות לקוחות אינו רק מחלקה בחברה אלא חלק בלתי נפרד מהמוצר ומהשירותים שהיא מעניקה.  אם המוניטין הוא הנכס האסטרטגי של החברה- לקוחותיה הם המשאב החשוב והיקר ביותר שלה. במרכז שירות מטפלים, אמנם, ברכבים אבל בעצם מטפלים בבעליהם. מקנים להם ביטחון ושקט. משרים עליהם אווירה רגועה. נותנים להם תחושה כי הרכב שלהם מטופל ומתוחזק באופן המקצועי והאמין ביותר.

בחירה לטפל ברכב רק במוסך מורשה היא בחירה מושכלת ונכונה, המשתלמת לאורך זמן ובאה לידי ביטוי בכל נקודת זמן.