דלג לתוכן ראשי

5 אפליקציות לשימוש ברכב

בעידן האינטרנט והטכנולוגיה קיימות אפליקציות רבות מסוגים שונים אשר מעניקות לנו את האפשרות ליהנות ממידע, אפשרויות רכישה, עדכונים, משחקים ועוד. בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר נהגים אשר משתמשים באפליקציות שונות המיועדות לשימוש ברכב, דבר אשר משדרג את הנסיעה של כל נהג. אם בעבר, הזדקקנו למפות, לא ידענו מהו המסלול בו הכי חכם לנסוע בלי להיתקע שעות בפקקים ועוד, כיום ישנן אפליקציות אשר יעשו עבורכם את העבודה ויהפכו את הנסיעה שלכם לנעימה, קצרה וקלה יותר.  

אפליקציות ניווט לרכב

אם בעבר, נהגנו להשתמש במפות על מנת למצוא את הדרך לנקודת היעד שלנו, דבר אשר סיכן פעמים רבות את הנסיעה שכן נדרש מאיתנו במקביל להסתכל על המפה ולהסתכל על הדרך או לעצור בצידי הדרך כל אימת שלא הצלחנו להבין "מי נגד מי" במפה, כיום יש פתרון יעיל ותר בדמוי אפליקציות הניווט לרכב. כאן כל שצריך לעשות הוא להזין את נקודת המוצא ואת נקודת היעד ולהקשיב להנחיות הווקאליות של הוראות הדרך. רבים מכירים את אפליקציית הניווט הקהילתית, ה- WAZE אשר לא רק מנחה את הנהגים באשר לדרך הקצרה יותר אל נקודת היעד, אלא גם מורה להם על דרכים עמוסות, עבודות בכביש ודיווחי תנועה אשר הוזנו על ידי משתמשים אחרים באפליקציה. בנוסף, יש לכם אפשרות של אפליקציית הניווט המוכרת ביותר ברחבי העולם, ה- GPS אשר מתעדכן לעיתים קרובות במפות ובמסלולים האקטואליים ביותר מנקודה לנקודה במדינות וערים רבות ברחבי העולם.  

אפליקציות לרכב- פותרות לכם את הבעיה

אפליקציות איתור רכב- כל אחד מודע לעובדה כי כאשר מחנים את הרכב (בעיקר כאשר מדובר על חניון גדול או מקום הומה רכבים) פעמים רבות לא זוכרים היכן הוא חונה. במקרים כאלו בוודאי תשמחו לשמוע כי ישנן אפליקציות אשר פותחו על מנת לפתור לכם את הבעיה. אחת מהן נקראת 'פיינד מיי קאר'. אם תבחרו להתקין אפליקציה זאת תגלו מהר מאוד כי היא מנחה אתכם היכן החנתם את הרכב שלכם ומונעת מכם בזבוז זמן יקר.

אפליקציות חנייה- אם אינכם מעוניינים למצוא דו"ח פקח על שמשת הרכב ולגלות כי נקנסתם בכמה מאות שקלים, בוודאי תשמחו להיעזר באפליקציות חנייה. אלו יעניקו לכם את האפשרות לשלם עבור החנייה שלכם בקליק אחד בסמארטפון ולבטל את החנייה בקליק נוסף.

שומעים הודעות בעת הנהיגה- אם גיליתם שהאתגר של קריאת הודעות כתובות בפלאפון שלכם היא משימה לא קלה כאשר אתם נוהגים, בוודאי תשמחו לשמוע כי מפתחי האפליקציות חשבו עליכם גם כאן ופיתחו עבורכם אפליקציה שמשמיעה את ההודעות הכתובות בצורה ווקאלית.  

אפליקציה למציאת חברת השכרה - כל אחד מאיתנו היה צריך פעם להשכיר רכב. בין אם בשביל עבודה או לשימוש פרטי החוויה יכולה להיות מתסכלת ויקרה. אפליקציה למציאת חברת השכרת רכב תקל את החיפוש ותעזור לנו למצוא את החברה האמינה, הבטוחה והזולה ביותר. האפליקציה פעילה במקומות רבים בעולם ותעזור לכם גם בחופשות לחו"ל.    

לסיכום, מדי שנה שחולפת ניתן לגלות יותר ויותר אפליקציות לרכב שמטרתן להפוך את הנסיעה שלכם לבטוחה יותר. חלק גדול מהאפליקציות הן ללא עלות בשלב הראשוני ואילו האחרות דורשות תשלום סמלי שמשתלם לנהג בעבור אותם שירותים אותם הוא מקבל על ידי שימוש באפליקציה