דלג לתוכן ראשי

הכן רכבך לחורף

בדיקות חיוניות במוסך מורשה


הכנה של הרכב שלכם לקראת תקופת החורף הוא דבר חיוני לכל בעל רכב. כל אחד מאיתנו מודע לעובדה כי החורף הוא אחד העונות הסגריריות והרומנטיות ביותר, אך כאשר מדובר בנסיעה על הכביש הוא טומן בחובו סכנות רבות, בעקבות החלקה על הכביש הרטוב, אי היכולת לראות היטב מכיוון שניתז על השמשה האחורית והקדמית גשם וברד ללא הפסקה ועוד. מאמר זה יגולל בפניכם את כל אשר צריך לדעת בדבר טיפול הכנה לחורף והיכן כדאי לעשות טיפול זה.

ההבדל בין מוסך מורשה לזה אשר אינו מורשה, בא לידי ביטוי בכך שמוסך המוגדר כמורשה הוא מוסך אשר זוכה לפיקוח בכל הקשור אל העלויות של השירותים השונים, הטיפולים וכן מעודכן בכל החידושים על ידי היצרן. אם אתם מחפשים מוסך בתל אביב עבור רכב הפולקסווגן שלכם ומעוניינים להיות בטוחים כי ברכב יבוצעו בדיקות קפדניות, הכנה מוקפדת לקראת החורף מצוות מקצועי ובעל ניסיון אשר עבר הכשרה מוקפדת על ידי היצרן ומצויד בציוד טכנולוגי משוכלל, בוודאי תשמחו לשמוע כי מוסך פולקסווגן הממוקם בתל אביב, ישמח להעניק לכם את כל אותם שירותים.

בדיקות וטיפולים חיוניים לקראת עונת החורף

מערכת ההגה והבלמים- מוסך פולקסווגן ערוך לבדוק את כל מערכות הרכב, ביניהם את ההגה והבלמים כהכנה לקראת עונת החורף באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם אשר יבטיח לכם בטיחות על הכביש.
צמיגי הרכב- כאן ייבדקו הצמיגים שלכם בצורה יסודית, דבר אשר יכלול בדיקה אשר תבטיח כי הצמיגים שלמים, אין בהם סדקים, כי עומק החריצים בסוליות הצמיגים גדול מ-2 מילימטר וכי לחץ האוויר בצמיגים הוא בהתאם להוראות של יצרן הרכב.
מגבים ומתיזים- חשוב מאוד לוודא כי המתיזים של הצמיגים תקינים לקראת החורף. מתיזים שאינם תקינים יכולים לגרום לבעיות בראות וכאשר מדובר בנסיעה בגשם שוטף, יכולים להיגרם אסונות. צוות המוסך המורשה בתל אביב יוודא כי המגבים ממוקמים בזויות הנכונות, כי הם אינם חסומים, כי זרימת המים בהם תקינה, כי הגומיות של המגבים תקינות ולא יתקעו במהלך הנסיעה וכי המים מסולקים מהחלון בצורה אשר תאפשר לכם ראות ברורה של הכביש.
תאורה- כל נהג מחויב בתאורת חורף. כאן אנשי הצוות של המוסך יוודאו כי כל הפנסים לרכב פועלים בצורה תקינה ואם קיים צורך הם יחליפו את הנורות או יטפלו במערכת החשמל האחראית לתאורת הרכב. כאן הבדיקה תתבצע לגבי פנסי ערפל, פנסי הבלמים של הרכב, פנסי האיתות, אור נמוך וגבוה, וכן כי תאורת המכשירים בתוך הרכב פועלת בצורה תקינה.
דוושות- בחורף יש לרגל נטייה להחליק על הדוושות ולכן יש לוודא כי כל דוושה עטופה בסוליית גומי.
הפשרה- כאן תיבדק מערכת הפשרת האדים ברכב אשר אחראית על ההפשרה בחלון הקדמי וכן בשמשה האחורית של הרכב.